Наручний годинник Casio W-217HM-7B
Відео 5Фото 3 |
Casio W-217HM-7B |
|
Термін служби батареї становить приблизно 7 років.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio W-217HM-7B
Усі ціни 28 →Годинник Casio Collection W-217HM-7BVEF | 1 840 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION W-217HM-7BVEF | 1 840 грн. |
Часы Casio W-217HM-7BVEF | 1 840 грн. |
Мужские часы Casio W-217HM-7BVEF W-217HM-7B | 1 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio W-217HM-7BVEF | 1 487 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →