Унітаз Catalano Canova Royal WC 53 1VPCR00
Catalano Canova Royal WC 53 1VPCR00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Canova Royal WC 53 1VPCR00
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий компакт Catalano CANOVA ROYAL 36х53 см білий 1VPCR00 | 17 422 грн. |
Унітаз компактний підлоговий Catalano CANOVA ROYAL 36х53 см білий 1VPCR00 | 11 366 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Canova Royal (1VPCR00) | 17 422 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Canova Royal 53 (1VPCR00) | 14 800 грн. |
Унітаз підлоговий Catalano CANOVA ROYAL 360x530 мм 1VPCR00 | 17 422 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Canova Royal (1vpcr00) 1VPCR00 | 17 422 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Catalano Canova Royal WC 53 1VPCR00:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →