Умивальник Catalano Canova Royal 90 900 мм
Фото 3 |
Catalano Canova Royal 90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Canova Royal 90 900 мм
Усі ціни 8 →Умивальник настінний Catalano Canova Royal 900 x 500 арт.190CV00 190CV00 | 20 242 грн. |
Раковина керамічна 90 см Catalano Canova Royal (190CV00) | 16 194 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Canova Royal 90 (190CV00) | 17 200 грн. |
Раковина Catalano CANOVA ROYAL 900x500 мм з 1 відп. під змішувач, біла 190 | 20 242 грн. |
Catalano Canova 190CV00 | 15 360 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano Canova Royal 90:
- Додатково комплектується п'єдесталом (арт. <B>1COCV00</B>)
Модификації Catalano Canova Royal 90
Ціни на Catalano Canova Royal 90 |
---|---|---|---|---|
Catalano Canova Royal 75 750 мм | від 12 720 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Canova Royal 90 900 мм | від 15 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Canova Royal 105 1050 мм | від 19 400 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →