Унітаз Catalano Colori 1VS55
Фото 11 |
Catalano Colori 1VS55 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Colori 1VS55
Усі ціни 19 →Унітаз підвісний Catalano Zero 35х55 см білий матовий 1VS55NRBM з сидінням | 38 913 грн. |
Унітаз підвісний Catalano Zero 35х55 см білий матовий 1VS55NRBM із сидіння | 22 714 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою та кріпленнями Catalano Zero чорний матовий (1V | 29 097 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Colori New Zero (1VS55NRBM) | 29 096 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Catalano Gold&Silver 35x55 1VS55NRBA, білий/ | 40 163 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →