Унітаз Catalano Sfera WC 52 1VPC5200
Catalano Sfera WC 52 1VPC5200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera WC 52 1VPC5200
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий Catalano Colori 1VPC52MS без сидіння | 12 474 грн. |
Унітаз підлоговий з кріпленням Catalano Sfera білий (1VPC5200+Z3440) 1VPC5 | 8 570 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Sfera (1VPC5200) | 8 570 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Sfera (1vpc5200) 1VPC5200 | 8 570 грн. |
Унітаз підлоговий Catalano Sfera 35x52 білий 1VPC5200 без сидіння | 8 570 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Sfera, коричневий (1vpc52ms) 1VPC52MS | 12 474 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Catalano Sfera WC 52 1VPC5200:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →