Умивальник Catalano Sfera Comfort 60 160HE00 600 мм
Фото 4 |
Catalano Sfera Comfort 60 160HE00 600 мм700 мм |
|
Підходить для використання людьми на інвалідних візках.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera Comfort 60 160HE00 600 мм
Раковина підвісна Catalano Sfera Comfort 60х55 з переливом 160HE00 | 20 099 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Sfera (160HE00) | 20 099 грн. |
Catalano Sfera 60x55 160He00 | 15 640 грн. |
Catalano Sfera 60x55 160He00 | 16 031 грн. |
Catalano Sfera 60x55 160He00 | 16 422 грн. |
Модификації Catalano Sfera Comfort 60 160HE00
Ціни на Catalano Sfera Comfort 60 160HE00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Sfera Comfort 60 160HE00 600 мм | від 15 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Sfera 70 170HE00 700 мм | від 15 640 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →