Ванна Cersanit Flavia 170x70 см
Фото 5 |
Cersanit Flavia 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Flavia 170x70 см
Cersanit Cersanit Flavia 170x70 | 6 499 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Flavia 170Х70 S301-107 + ножки 282502 | 7 386 грн. |
Ванна акрил. FLAVIA 170х70+НІЖКИ ТИП 1 Модель FLAVIA S301-107 | 6 849 грн. |
Ванна акрилова CERSANIT FLAVIA S301-107 170x70 + ніжки PW01/S906-001 | 7 386 грн. |
Модификації Cersanit Flavia
Ціни на Cersanit Flavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Flavia 150x70 см | від 5 283 грн. | 4 пропозиції | ||
Cersanit Flavia 160x70 см | від 5 575 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Flavia 170x70 см | від 6 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →