Наручний годинник Certina DS Podium C001.007.22.116.00
Certina DS Podium C001.007.22.116.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Podium C001.007.22.116.00
Усі ціни 9 →Годинник Certina C001.007.22.116.00 | 38 920 грн. |
Часы Certina DS Podium Lady C001.007.22.116.00 | 38 920 грн. |
Часы Certina C001.007.22.116.00 | 38 920 грн. |
Часы Certina DS Podium Lady C001.007.22.116.00 | 38 920 грн. |
Certina Urban DS Podium Lady C001.007.22.116.00 (C0010072211600) | 30 659 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →