Наручний годинник Certina DS Podium C001.407.11.057.00
Certina DS Podium C001.407.11.057.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Podium C001.407.11.057.00
Усі ціни 14 →CERTINA DS PODIUM C001.407.11.057.00 | 31 680 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA SPORT C001.407.11.057.00 | 31 680 грн. |
Часы Certina DS Podium C001.407.11.057.00 | 31 680 грн. |
Годинник Certina C001.407.11.057.00 | 31 680 грн. |
Часы Certina C001.407.11.057.00 | 31 680 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →