Газовий котел Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF 30 кВт
Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF 30 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 36 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики PIGMA EVO 30 FF
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chaffoteaux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chaffoteaux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
2 березня 2018, 21:15
У мене котел на200 кВ площі 70 кВ і включено на 70 градусів а тепла нема #
anonim
26 березня 2017, 21:59
С выключенным отоплением и водой переодически включается и горит газ в котле. #
Все было нормально,пока не пришло время конторольной чистки котла.Сейчас котел то сам выключается,то работает без надобности.
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Додаткові функції і можливості опалювального котла Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF:
- Клас захисту IPX5D
Модификації Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF
Ціни на Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF |
---|---|---|---|---|
Chaffoteaux PIGMA EVO 25 FF 25 кВт | від 23 498 грн. | 2 пропозиції | ||
Chaffoteaux PIGMA EVO 30 FF 30 кВт | від 27 997 грн. | 2 пропозиції | ||
Chaffoteaux PIGMA EVO 35 FF 35 кВт | від 33 746 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →