Блок живлення Chieftec ECO GPE-700S
Chieftec ECO GPE-700S |
|
Один з доступних брендових комп'ютерних блоків живлення високої потужності (700 Вт) з гідною енергоефективністю, активним модулем PFC, невисоким рівнем шуму та традиційною кабельною підсистемою. Відповідає стандарту ATX 12V v2.3, може бути легко встановлений будь-який ATX-корпус. Є старшою моделлю в лінійці Chieftec ECO, що складається з 3-х блоків з номінальною потужністю 500, 600 та 700 Вт.
Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у складі геймерських систем середнього рівня. Може стати джерелом енергії до роботи недорогих робочих станцій (зокрема обладнаних професійними графічними прискорювачами). Основою блоку Chieftec ECO GPE-700S є надійна апаратна платформа з перевіреною часом схемотехнікою, здатна забезпечити 90% паспортної потужності по лінії +12В (струм до 52,5 А).
Блок не має сертифікації за системою 80 Plus, але за 50% навантаження його ККД становить близько 85%, що відповідає базовому варіанту сертифіката 80 Plus White. Кабельна підсистема включає кабель ATX 24-pin (20+4), лінію EPS/ATX12V 8-pin (4+4), лінію з 2хPCI-E 8-pin (6+2) для відеокарт і пару «гірлянд» з роз'ємами 3хSATA + MOLEX (4-pin). Блок забезпечує високу стабільність вихідної напруги, низький рівень пульсацій і не дає високочастотних перешкод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec ECO GPE-700S
Усі ціни 61 →CHIEFTEC ECO 700W (GPE-700S) GPE-700S | 2 411 грн. |
CHIEFTEC GPE-700S | 2 415 грн. |
Блок питания Chieftec GPE-700S | 2 283 грн. |
Блок живлення Chieftec GPE-700S | 2 283 грн. |
CHIEFTEC GPE-700S | 2 415 грн. |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM
MSI MPG Z490 GAMING PLUS
Chieftec ECO GPE-700S
Насколько страшно то, что питание процессора мат.платы 8+4, а на бп 4+4. Есть ли смысл брать переходник?
Модификації Chieftec ECO
Ціни на Chieftec ECO |
---|---|---|---|---|
Chieftec ECO GPE-400S | від 1 389 грн. | 1 пропозиція | ||
Chieftec ECO GPE-500S | від 2 148 грн. | 2 пропозиції | ||
Chieftec ECO GPE-600S | від 1 869 грн. | 62 пропозиції | ||
Chieftec ECO GPE-700S | від 2 175 грн. | 62 пропозиції |