Похідний ніж Civivi Altus C20076-1 (C20076-1)
Відео 14Фото 21 |
Civivi Altus C20076-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Altus C20076-1
Усі ціни 10 →Civivi Altus C20076-1 | 4 040 грн. |
Карманный нож Civivi Altus черный C20076-1 | 4 040 грн. |
Ніж складаний Civivi Altus C20076-1 | 4 040 грн. |
Ніж Civivi Altus Bead Blast Blade Black G10 (C20076-1) | 4 040 грн. |
Ніж Civivi Altus Bead Blast Blade Black G10 (C20076-1) C20076-1 | 4 040 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →