Похідний ніж Civivi ODD 22 C21032-1 (C21032-1)
Відео 10Фото 14 |
Civivi ODD 22 C21032-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi ODD 22 C21032-1
Усі ціни 18 →Civivi ODD 22 C21032-1 Black | 2 729 грн. |
Ніж складаний Civivi ODD 22 C21032-1 | 2 729 грн. |
Карманный нож Civivi ODD 22 черный C21032-1 | 3 310 грн. |
Ніж складаний Civivi ODD 22 C21032-1 | 3 310 грн. |
Ніж Civivi ODD 22 G10 Black (C21032-1) | 2 813 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →