Похідний ніж Cold Steel Counter Point II
Відео 4Фото 4 |
Cold Steel Counter Point II |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Counter Point II
Усі ціни 9 →Карманный нож Cold Steel Counter Point II (CS-10AC) | 3 690 грн. |
Ніж Cold Steel Counter Point II AUS-8A (CS-10AC) | 4 060 грн. |
Нижняя Cold Steel Counter Point II AUS-8A (CS-10AC) CS-10AC | 4 060 грн. |
Ніж Cold Steel Counter Point II AUS-8A (CS-10AC) CS-10AC | 4 060 грн. |
Cold Steel Ніж Cold Steel Counter Point II AUS-8A (CS-10AC) CS-10AC | 4 060 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →