Похідний ніж Cold Steel Ti-Lite 6 Kris Blade (CS-26SXK6)
Відео 3Фото 3 |
Cold Steel Ti-Lite 6 Kris Blade |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Ti-Lite 6 Kris Blade
Усі ціни 26 →Нож Cold Steel Ti-Lite 6" Kris Blade (1260.15.08) | 4 221 грн. |
Cold Steel Ti-Lite 6 Kriss Blade (CS-26SXK6) | 4 430 грн. |
Нож тактический Cold Steel Ti-Lite 6" Kris BP (CS-26SXK6) | 4 220 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 6" Kriss Blade (CS-26SXK6) | 4 220 грн. |
Нож Cold Steel Ti-Lite 6" Kriss Blade (CS-26SXK6) CS-26SXK6 | 4 220 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →