Похідний ніж Cold Steel Grik (28E)
Відео 3Фото 10 |
Cold Steel Grik |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Grik
Усі ціни 23 →Нож складной Cold Steel Grik (длина: 175мм, лезвие: 76мм), черный/олива 15 | 2 500 грн. |
Нож Cold Steel Grik (1260.13.85) | 2 501 грн. |
Cold Steel Grik (28E) | 2 500 грн. |
Нож Cold Steel Grik 28E CS-28E | 2 501 грн. |
Нож Cold Steel Grik (CS-28E) | 2 379 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →