Літня шина Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T
Усі ціни 23 →Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T | 7 992 грн. |
Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T | 8 250 грн. |
Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T | 8 299 грн. |
Летние шины Continental ContiCrossContact LX 265/60 R18 110T 167978 | 8 006 грн. |
Continental ContiCrossContact LX (265/60R18 110T) | 5 228 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →