Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V
Усі ціни 23 →Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V FR | 5 805 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V FR | 5 070 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport (235/55R17 99V) | 5 764 грн. |
Летние шины Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V 10005780 | 6 464 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R17 99V FR | 5 974 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →