Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Усі ціни 7 →Continental CONTICROSSCONTACT LX SPORT 285/40 R22 110H XL FR AO (908370347 | 19 310 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H AO | 14 868 грн. |
Шини Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H XL ContiSilent | 13 484 грн. |
CONTINENTAL CROSSCONTACT LX SPORT 285/40 R22 110H SI AO DOT2021 | 14 924 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H 3549600000 | 14 240 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H | 22 025 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H Conti Silent 354959 | 17 764 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110H | від 13 484 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110Y | від 15 483 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110Y Land Rover | від 16 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 285/40 R22 110Y Seal | від 19 063 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →