Літня шина Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W
Усі ціни 32 →Шина Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W XL FR | 5 261 грн. |
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W XL FR | 5 519 грн. |
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W XL FR | 5 417 грн. |
Continental SportContact 5 215/50 R17 95W XL FR | 5 848 грн. |
Continental ContiSportContact 5 (215/50R17 95W) | 5 359 грн. |
ще 20 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W
Ціни на Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 91V | від 5 000 грн. | 23 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 91W | від 4 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 215/50 R17 95W | від 5 090 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →