Літня шина Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W
Усі ціни 15 →Continental CONTISPORTCONTACT 5 235/45 R18 94W FR (9093505004) | 9 680 грн. |
Летние шины Continental ContiSportContact 5 235/45 ZR18 94W 1000585692 | 7 639 грн. |
Літня шина CONTINENTAL ContiSportContact 5 235/45R18 94W | 7 374 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL ContiSportContact 5 235/45R18 94W | 7 410 грн. |
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W | 7 582 грн. |
ще 10 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W
Ціни на Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94V | від 5 060 грн. | 33 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W | від 6 914 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 94W Seal | від 7 282 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 235/45 R18 98Y | від 50 009 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →