Літня шина Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal
Усі ціни 11 →Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W ContiSeal | 6 900 грн. |
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W FR ContiSeal | 7 184 грн. |
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W XL C*S 71457 | 6 360 грн. |
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W FR ContiSeal | 6 513 грн. |
Continental SportContact 5 245/45 R18 96W FR CS | 7 364 грн. |
ще 6 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal
Ціни на Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W | від 6 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96W Seal | від 6 360 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96Y | від 9 269 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 96Y Audi | від 6 742 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 245/45 R18 100W | від 6 845 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →