Літня шина Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y
Відео 5Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y 275/45 R20 110 Y 275/45 R20 110 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y
Усі ціни 47 →Шина Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y XL FR N0 | 8 838 грн. |
Continental ContiSportContact 5P SUV 275/45 ZR20 110Y XL FR N0 | 9 206 грн. |
Continental ContiSportContact 5P SUV 275/45 ZR20 110Y XL FR N0 | 9 620 грн. |
Continental ContiSportContact 5P SUV 275/45 ZR20 110Y XL FR N0 | 9 327 грн. |
Continental SportContact 5P 275/45 R20 110Y XL N0 FR | 8 858 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y | від 8 838 грн. | 47 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y Porsche | від 9 630 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →