Літня шина Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V
Усі ціни 7 →Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V | 5 280 грн. |
Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V | 5 282 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 215/60 R17 96V 124454 | 5 404 грн. |
Шини Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V AR | 8 163 грн. |
Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V | 5 377 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 215/60 R17 96V 3118530000 | 7 452 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 215/60 R17 96V | 7 968 грн. |
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V
Ціни на Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/60 R17 96H | від 3 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R17 96V | від 5 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R17 97H | від 5 419 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →