Літня шина Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V
Відео 6Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V 245/50 R20 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V
Усі ціни 7 →Continental ULTRACONTACT NXT 245/50 R20 105V (9058840420) | 15 710 грн. |
Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V | 18 124 грн. |
Шини Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V XL | 13 615 грн. |
Continental UltraContact NXT 245/50R20 105V XL FR CRM | 12 960 грн. |
Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V XL FR 3143350000 | 12 320 грн. |
Continental UltraContact NXT 245/50R20 105V XL FR CRM | 13 608 грн. |
Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V XL FR | 13 174 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V
Ціни на Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V | від 12 320 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →