Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H
Шини Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 94H XL | 5 911 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 205/55 R16 94H FR XL | 5 736 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H XL 162582 | 5 683 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H XL | 6 077 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | від 3 301 грн. | 30 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | від 3 273 грн. | 43 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | від 3 301 грн. | 24 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | від 5 683 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | від 3 851 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →