Зимова шина Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R
Усі ціни 30 →Шина Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R | 5 883 грн. |
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109/107R PR8 | 5 989 грн. |
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109/107R PR8 | 6 080 грн. |
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109/107R PR8 | 5 851 грн. |
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109/107R | 6 641 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R
Ціни на Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 106T | від 6 330 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 107R | від 5 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109R | від 5 851 грн. | 30 пропозицій | ||
Continental VanContact Winter 215/65 R16C 109S | від 6 154 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →