Зимова шина Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T 215/65 R16 98 T 215/65 R16 102 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T
Усі ціни 17 →Шина Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T XL под шип | 3 411 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/65 R16 102T XL (под шип) | 3 562 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/65 R16 102T XL (под шип) | 3 629 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/65 R16 102T | 3 520 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 215/65 R16 102T XL 66726 | 3 681 грн. |
ще 12 пропозицій
1 1 6 5 |
Без шпильки. Виробник США. Проїздивши 1 зиму 7000 км. Ізнос мінімальний. Каші не боїться взагалі. Балансується майже нормально (2 колеса перекручували). По шуму середня, якщо гарна шумка можна брати. По снігу вигрібає без проблем. На льоду ведеться прогнозовано. Глибокий протектор. Міцний корд. Мало зношується. Важка. Накат. Veloroom Roman: користуюся Cooper Weather Master WSC 245/60 R18 105T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T
Ціни на Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T |
---|---|---|---|---|
Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 98T | від 3 650 грн. | 16 пропозицій | ||
Cooper Weather Master WSC 215/65 R16 102T | від 3 411 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →