Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13
Відео 5Фото 8 |
Corsair CMK32GX4M2A2133C13 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13
Память для настольных компьютеров Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2133 MHz Ven | 3 765 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2133 MHz Ven | 3 771 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 2133 MHz Ve | 3 765 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | від 3 765 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | від 3 873 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | від 3 578 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | від 3 492 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2B3000C15 | від 5 670 грн. | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | від 3 013 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | від 2 868 грн. | 85 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | від 4 184 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | від 3 098 грн. | 49 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | від 3 210 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →