HyperX Cloud Stinger Core 7.1
Відео 4Фото 10 |
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 |
|
Порівняно доступна якісна дротова ігрова гарнітура закритого типу (Over-Ear) сімейства Kingston HyperX Cloud. Від популярної моделі Stinger Core відрізняється підтримкою технології віртуалізації багатоканального об'ємного звучання (7.1). Обладнані довгим незнімним кабелем (2,5 м) з роз'ємом 4-pin mini-Jack 3.5 mm, який може використовуватися для підключення до ноутбуків або мобільних гаджетів.
Для використання з персональними комп'ютерами є комплектний USB-адаптер. Завдяки добре продуманій конструкції і скромній вазі, що дорівнює 240 г, практично не відчуваються на голові. Елегантний зовнішній дизайн з відомим логотипом виробника сподобається геймерам будь якого віку. Помірно пружне наголів'я забезпечує оптимальні зусилля притиску, а м'які амбушюри з пам'яттю форми забезпечують комфорт при багатогодинних ігрових сесіях.
Для зручності використання в літній період, навушники HyperX Cloud Stinger Core 7.1 мають тканинні дихаючі амбушюри. За звучання відповідають динамічні драйвери (40 мм) з неодимовими магнітами. Виражений акцент в басовому діапазоні і точне відтворення високочастотних звуків гарантує яскраве звучання пострілів, вибухів і інших звукових ефектів. Гарнітура обладнана однонаправленим конденсаторним мікрофоном на гнучкій штанзі і системою шумозаглушення. Його пристойна чутливість дозволяє впевнено захоплювати голос користувача, передаючи його тембр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Stinger Core 7.1
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 (HHSS1C-AA-BK) | 3 499 грн. |
Комп'ютерна гарнітура HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset + | 3 896 грн. |
Навушники HyperX Cloud Stinger Core Wireless DTS Black (4P4F0AA) | 3 199 грн. |
Комп'ютерна гарнітура HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset + | 3 196 грн. |