Велосипед CRONUS Baturo 520 29 2020 (CRN-20-003057))
Фото 3 |
CRONUS Baturo 520 29 2020 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRONUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRONUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRONUS Baturo 520 29 2020
Усі ціни 6 →Велосипед Cronus 29" Baturo-520 2022 21" black-red (29CRN-003445) | 30 899 грн. |
Cronus Велосипед Cronus BATURO 520 29" рама XL 21" (2023) черно-красный 29 | 29 500 грн. |
Велосипед Cronus Baturo 520 2022 29" 21" black-red (29CRN-003445) 00001494 | 29 500 грн. |
Велосипед Cronus Baturo-520 29" Рама 21" 2022 Black-red (29CRN-003445) | 29 500 грн. |
ВЕЛОСИПЕД CRONUS BATURO 520 29" 21" ЧОРНІЙ-КРАСІВ | 30 900 грн. |
Велосипед Cronus 29`` Baturo-520 2022 Рама-21`` black-red | 28 025 грн. |