SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ
Усі ціни 21 →Goodram Irdm Pro Slim 4 Tb (IRP-SSDPR-P44S-4K0-80) | 11 828 грн. |
Goodram Irdm Pro Slim 4 Tb (IRP-SSDPR-P44S-4K0-80) | 11 603 грн. |
GoodRam SSD 4TB IRDM PRO SLIM M.2 PCIe 4x4 NVMe IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 | 12 559 грн. |
SSD накопичувач GOODRAM IRDM Pro Slim 4 TB (IRP-SSDPR-P44S-4K0-80) IRDM Pr | 14 124 грн. |
SSD накопитель GOODRAM IRDM Pro Slim 4 TB (IRP-SSDPR-P44S-4K0-80) IRP-SSDP | 11 564 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 14 960 грн. | 7 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 5 746 грн. | 32 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 11 564 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →