SSD Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 ТБ з радіатором
Фото 7 |
Lexar LNM790X004T-RN9NG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 ТБ з радіатором
Усі ціни 17 →Lexar NM790 3D NAND TLC 4TB M.2 with Heatsink (2280 PCI-E) NVMe x4 (LNM790 | 12 399 грн. |
Lexar NM790 4 Tb (LNM790X004T-RN9NG) | 11 988 грн. |
Lexar NM790 4 Tb (LNM790X004T-RN9NG) | 11 731 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM790 w/heatsink 4TB M.2NVMe (LNM790X004T-RN9NG) | 12 269 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM790 with Heatsink 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 4TB (LNM79 | 12 399 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG
Ціни на Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 ГБ без радіатора | від 3 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 ТБ без радіатора | від 3 363 грн. | 5 пропозицій | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 ТБ з радіатором | від 3 727 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RNNNG 2 ТБ без радіатора | від 5 299 грн. | 16 пропозицій | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RN9NG 2 ТБ з радіатором | від 6 384 грн. | 16 пропозицій | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 ТБ без радіатора | від 10 686 грн. | 8 пропозицій | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 ТБ з радіатором | від 11 550 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →