Комутатор Dahua DH-PFS3226-24ET-240
Фото 11 |
Dahua DH-PFS3226-24ET-240 16 FE / 2 GE / 2 SFP 135 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 240 Вт |
|
Потужність 60 Вт видають тільки порти 1 і 2, решта до 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS3226-24ET-240
Dahua Technology DH-PFS3226-24ET-240 68511 | 14 799 грн. |
Dahua Technology DH-PFS3226-24ET-240 | 12 600 грн. |
Комутатор DAHUA DH-PFS3226-24ET-240 | 12 285 грн. |
POE комутатор Dahua DH-PFS3226-24ET-240 | 12 285 грн. |
Модификації Dahua DH-PFS3226-24ET-240
Ціни на Dahua DH-PFS3226-24ET-240 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS3218-16ET-135 | від 9 360 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua DH-PFS3226-24ET-240 | від 12 285 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →