Монітор Dahua LM32-E230C 31.5 "
Фото 4 |
Dahua LM32-E230C 31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM32-E230C 31.5 "
Усі ціни 6 →Монітор Dahua 32" LM32-E230C | 11 808 грн. |
Монитор Dahua LM32-E230C (LM32-E230C) | 11 610 грн. |
Dahua 32" LM32-E230C | 11 520 грн. |
Dahua 32" LM32-E230C | 11 808 грн. |
Монітор Dahua LM32-E230C | 9 284 грн. |
Dahua 32" LM32-E230C | 12 096 грн. |
Модификації Dahua LM32-E230C
Ціни на Dahua LM32-E230C |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-E230C 23.6 " | від 6 478 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua LM27-E230C 27 " | від 6 688 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua LM32-E230C 31.5 " | від 9 284 грн. | 6 пропозицій |