Монітор Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " сірий
Фото 7 |
Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " сірий
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:3 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " сірий
Усі ціни 36 →Philips 31.5" 32M1C5200W/00 Black 32M1C5200W/00 | 11 214 грн. |
Монітор ігровий 31.5" Philips Evnia 32M1C5200W/00 | 10 959 грн. |
Монитор Philips 31.5" 32M1C5200W/00 VA Curved 240Hz 0.5ms 2*HDMI DP Height | 11 092 грн. |
Монітор Philips 32M1C5200W/00 | 10 976 грн. |
Монітор Philips 32M1C5200W/00 Va Black | 11 075 грн. |
ще 20 пропозицій
Сам монітор нормальний, але сукупність характеристик робить його жахливим, не надумайте брати його Зручна ніжка, засвітів немає, гарні (на око) кольори VA матриця це страх. Дуже сильний гоустинг (шлейфи, артефакти) на чорних кольорах.
Fhd 32 дюйми. Думав для ігор цього буде достатньо (ясна річ, що в системі це просто кров із очей), але для шутерів цього роззброєння недостатньо. Лісинки просто великі, т.к. кожен піксель великий. Som Torakatum: користуюся Philips Evnia 32M1C5200W кілька місяців |
Додати відгук