Монітор Dahua LM24-E230C 23.6 "
Фото 4 |
Dahua LM24-E230C 23.6 "
Діагональ:23.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM24-E230C 23.6 "
Монітор Dahua LM24-E230C | 6 556 грн. |
Монітор Dahua 24" LM24-E230C | 6 478 грн. |
Монитор Dahua LM24-E230C (LM24-E230C) | 8 280 грн. |
Dahua 24" LM24-E230C | 6 636 грн. |
Модификації Dahua LM24-E230C
Ціни на Dahua LM24-E230C |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-E230C 23.6 " | від 6 478 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua LM27-E230C 27 " | від 6 688 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua LM32-E230C 31.5 " | від 9 284 грн. | 6 пропозицій |