Монітор Dahua LM24-P301A 23.8 "
Фото 10 |
Dahua LM24-P301A 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 6 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:320 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM24-P301A 23.8 "
Монітор Dahua 24" LM24-P301A | 8 774 грн. |
Монитор Dahua LM24-P301A (LM24-P301A) | 9 410 грн. |
Монітор Dahua LM24-P301A | 7 524 грн. |
Dahua 24" LM24-P301A | 8 988 грн. |
Модификації Dahua LM24-P301A
Ціни на Dahua LM24-P301A |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-P301A 23.8 " | від 7 524 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua LM27-P301A 27 " | від 8 756 грн. | 6 пропозицій | ||
Dahua LM32-P301A 31.5 " | від 10 208 грн. | 6 пропозицій |