Кондиціонер DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX 39 м²
DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX 39 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:39 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1200/1100 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium Inverter ASP-H12INX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX 39 м²
Кондиціонер Premium Daiko Inverter ASP-H12INX | 19 958 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H12INX | 17 475 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H12INX | 14 899 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H12 INX (інвертор) | 18 932 грн. |
Настінний кондиционер DAIKO ASP-H12 INX (инвертор) Зовнішній та внутрішній | 19 595 грн. |
Модификації DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX
Ціни на DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Premium Inverter ASP-H09INX 30 м² | від 13 930 грн. | 3 пропозиції | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX 39 м² | від 14 899 грн. | 5 пропозицій | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H18INX 57 м² | від 35 985 грн. | 1 пропозиція | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX 75 м² | від 29 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →