Кондиціонер DAIKO Premium ASP-H07CNX 21 м²
DAIKO Premium ASP-H07CNX 21 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:21 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:640/680 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium ASP-H07CNX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Premium ASP-H07CNX 21 м²
Кондиціонер Daiko ASP-H07CNX21 | 8 019 грн. |
Кондиціонер Daiko ASP-H07CNX | 12 500 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H07CNX21 серії LUX | 12 307 грн. |
Модификації DAIKO Premium ASP-H07CNX
Ціни на DAIKO Premium ASP-H07CNX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Premium ASP-H07CNX 21 м² | від 8 019 грн. | 3 пропозиції | ||
DAIKO Premium ASP-H09CNX 26 м² | від 8 996 грн. | 11 пропозицій | ||
DAIKO Premium ASP-H12CNX 35 м² | від 11 030 грн. | 24 пропозиції | ||
DAIKO Premium ASP-H18CNX 53 м² | від 16 890 грн. | 20 пропозицій | ||
DAIKO Premium ASP-H24CNX 70 м² | від 21 270 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →