Кондиціонер DAIKO Northland ASP-H12WINX 35 м²
Відео 1Фото 4 |
DAIKO Northland ASP-H12WINX 35 м²
2023 рікNorthland (Wi-Fi, інвертор, обігрів -25)12000 BTUінверторробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1190/950 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Northland ASP-H12WINX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Northland ASP-H12WINX 35 м²
Усі ціни 14 →Кондиционер Daiko NORTHLAND ASP-H12WINX/AS-H12WINX инвертор | 25 512 грн. |
Кондиционер Daiko asp-h12 winx | 17 236 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H12WINX | 25 512 грн. |
Кондиціонер DAIKO Northland ASP-H12WINX | 16 680 грн. |
Кондиціонер Daiko ASP-H12WINX | 25 512 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DAIKO Northland ASP-H12WINX
Ціни на DAIKO Northland ASP-H12WINX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Northland ASP-H09WINX 25 м² | від 20 864 грн. | 1 пропозиція | ||
DAIKO Northland ASP-H12WINX 35 м² | від 16 578 грн. | 14 пропозицій | ||
DAIKO Northland ASP-H18WINX 50 м² | від 36 974 грн. | 2 пропозиції | ||
DAIKO Northland ASP-H24WINX 70 м² | від 30 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →