Кондиціонер DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 34 м²
Фото 4 |
DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 34 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:34 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:906/1003 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium Inverter ASP-H12INX21
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 34 м²
Кондиціонер Daiko ASP-H12INX21 | 18 711 грн. |
Кондиціонер Daiko ASP-H12INX21 | 18 910 грн. |
Кондиціонер DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 | 16 965 грн. |
Модификації DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21
Ціни на DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 |
---|---|---|---|---|
DAIKO Premium Inverter ASP-H09INX21 25 м² | від 14 200 грн. | 10 пропозицій | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H12INX21 34 м² | від 16 965 грн. | 4 пропозиції | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H18INX21 49 м² | від 30 589 грн. | 5 пропозицій | ||
DAIKO Premium Inverter ASP-H24INX21 68 м² | від 30 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →