Кондиціонер DAIKO Premium ASP-H24CNX 70 м²
DAIKO Premium ASP-H24CNX 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium ASP-H24CNX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Premium ASP-H24CNX 70 м²
Усі ціни 19 →Кондиціонер Daiko ASP-H24CNX21 | 21 270 грн. |
Спліт-система Daiko Premium ASP-H24CNX | 32 650 грн. |
Кондиционер Daiko asp-h24cnx | 24 310 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H24CNX | 33 171 грн. |
Кондиціонер Daiko Lux ASP-H24CNX | 34 700 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації DAIKO Premium ASP-H24CNX
Ціни на DAIKO Premium ASP-H24CNX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Premium ASP-H07CNX 21 м² | від 8 019 грн. | 3 пропозиції | ||
DAIKO Premium ASP-H09CNX 26 м² | від 8 996 грн. | 11 пропозицій | ||
DAIKO Premium ASP-H12CNX 35 м² | від 11 030 грн. | 24 пропозиції | ||
DAIKO Premium ASP-H18CNX 53 м² | від 16 890 грн. | 20 пропозицій | ||
DAIKO Premium ASP-H24CNX 70 м² | від 21 270 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →