Кондиціонер Midea Blanc MA-12H1DO 35 м²
Фото 4 | 18 500 грн. Купити! Кондиционер Midea Blanc DС MA-12N1DOI-I/MA-12N1DO-OInstrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Midea Blanc MA-12H1DO 35 м²
35 м²52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1256/1186 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Blanc MA-12H1DO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відкрила свій невеликий манікюрний кабінет та вирішила, що без кондиціонера ніяк не обійтися. За розумну ціну отримала чудового працівника, який добре підтримує потрібну мені температуру. Судячи з опису внутрішніх частин, то прослужить він однозначно довго, думаю, навіть довше, ніж проживе мій кабінет у цьому приміщенні. До речі, воно у нас досить вологе, але в цій спліт-системі є режим осушення, який якраз успішно бореться із зайвою вологою. При першому включенні сторонніх запахів не було, а це однозначно плюс, ще відразу здивувало, як тихо він працює, додому кондиціонер давно купували, так він набагато більш галасливий. У свій робочий день користуюся режимом "Еко", підтримується температура +24, але економить електроенергію. Режим на 8 годин розрахований, мені якраз підходить. За такий набір функціоналу – ціна дуже доступна. Рекомендую. еко, тихий можливо будуть, але поки що ні |
Додати відгук
Модификації Midea Blanc MA-12H1DO
Ціни на Midea Blanc MA-12H1DO |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MA-09H1DO 26 м² | від 10 973 грн. |
Midea Blanc MA-12H1DO 35 м² | від 18 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MA-18H1DO 52 м² | від 21 176 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea Blanc MA-24H1DO 70 м² | від 23 506 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →