Вудилище Daiwa Fuego 732LFS-ST
Daiwa Fuego 732LFS-ST |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Fuego 732LFS-ST
Спининговое удилище Daiwa Fuego 732LFS-ST 2,20m 2-10gr 11106-05 | 2 447 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Fuego 732LFS-ST 2.2 м 2-10 г (11106-05) | 2 447 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 732LFS-ST 2,20m 2-10gr | 3 496 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 732LFS-ST 2.20м 2-10г / (2161709 / 11106-05) | 2 447 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →