Вудилище Daiwa Black Widow Carp Spod BWC3500
Daiwa Black Widow Carp Spod BWC3500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow Carp Spod BWC3500
Карповое удилище Daiwa Black Widow Spod BWC3500-AD 3.90m 11579-396 | 2 385 грн. |
Вудлище коропове Daiwa BLACK WIDOW BWC3500-AD Spod 13ft 3.9m 5lb,11579-396 | 3 564 грн. |
Вудилище коропове Daiwa Black Widow BWC 3500-AD Spod 13ft 3.9м / (706761 / | 2 941 грн. |
Вудилище Коропове спод Daiwa BLACK WIDOW BWC3500-AD Spod 13ft 3.9m | 3 676 грн. |
Вудилище карпове Daiwa Black Widow BWC 3500-AD Spod 13ft 3.9м / (706761 / | 2 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →