Надувний човен Bark B-300ND
Bark B-300ND |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-300ND
Усі ціни 9 →Bark B-300ND | 9 163 грн. |
Лодка надувная Bark B-300ND | 11 380 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-300ND (насос, рем. комплект, сумка, весл | 9 850 грн. |
Тримісний гребна надувний човен Барк (Bark) B 300 ND, зі зсувними сидінням | 10 128 грн. |
Bark B-300ND | 9 083 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bark B-300ND
Ціни на Bark B-300ND |
---|---|---|---|---|
Bark B-230ND | від 7 008 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-250ND | від 7 181 грн. | 9 пропозицій | ||
Bark B-260ND | від 7 527 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-270ND | від 8 391 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-280ND | від 8 840 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-300ND | від 9 083 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →