Всесезонна шина Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110T
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Davanti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Davanti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110T
Усі ціни 22 →Шина Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110T | 3 301 грн. |
Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110/108T | 3 392 грн. |
Davanti Terratoura A/T 205/80 R16 110/108T | 3 488 грн. |
Davanti TERRATOURA AT 205/80 R16 110/108T (75715563) | 3 600 грн. |
Davanti Terratoura A/T (205/80R16 110T) | 3 387 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →