Персональний комп'ютер Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Відео 1Фото 4 | від 32 204 до 32 659 грн. Порівняти ціни 4 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Vostro 3020 MT 1
Характеристики
Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Сортувати
Системний блок DELL Vostro 3020 MT (N2050VDT3020MT) | 32 204 грн. |
Системний блок DELL Vostro 3020 MT (N2050VDT3020MT) N2050VDT3020MT | 32 204 грн. |
Комп'ютер персональний Dell Vostro 3020 MT, Intel i5-13400, 8GB, F512GB, U | 32 659 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо