Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v76Win
Відео 20Фото 12 | від 34 175 до 36 710 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400, 2.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:480 ГБ |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v76Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v76Win
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29 Windows 11 Pro (B29v76Win) B29v76Win | 34 338 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 Windows 11 Pro (B29v76Win) | 34 338 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B29 Windows 11 Pro (B29v76Win | 34 497 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B29 Windows 11 Pro (B29v76Win | 34 175 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 Windows 11 Pro (B29v76Win) B29v76Win | 34 338 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо